Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


JAK NAKUPOVAT » způsob úhrady zboží

ZPŮSOB ÚHRADY ZBOŽÍ

Nabízíme několik možností, jak můžete svoji objednávku uhradit.

Prosíme mějte na paměti, že uvedené ceny u zboží obsaženého v e-shopu jsou platné v okamžiku objednání.

"chci své zboží uhradit na dobírku"

Stále nejoblíbenější způsob u našich zákazníků. Objednané zboží uhradíte při převzetí od zvoleného dopravce.

Nabízíme možnost zaslání přes Českou poštu, Slovenskou poštu, dopravní společnost DPD (pouze CZ) a GLS (pouze SK).

Dále potom výdejní místa společnosti "zásilkovna.cz" - a to jak pro Českou republiku, tak pro Slovensko.

U každého dopravce je částka za dobírku účtována v jiné výši - proto prosím věnujte pozornost při dokončení objednávky, kde jsou jednotlivé částky specifikovány.

"chci zaplatit bezhotovostním převodem z účtu"

V takovém případě prosím uhraďte předmětnou částku převodem na náš bankovní účet.

Bankovní spojeni: 670100-2216485667/6210 (mBank)                                                                                                                                                       Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky (je obsaženo v "přijetí objednávky", která k Vám bude zaslána obratem po provedení objednávky na našich stránkách)

Poté co bude částka připsána na náš účet, provedeme expedici Vaší objednávky na určenou adresu. V případě, že na své zboží pospícháte, pošlete nám na náš e-mail (info@kefija.cz) potvrzení o provedení platby. Je zde možnost zaslání Vašeho zboží dříve.

"chci zaplatit bezhotovostním převodem z účtu" - SLOVENSKO

V takovém případě prosím uhraďte předmětnou částku převodem na náš bankovní účet.

Bankovní spojeni: č.ú. 670100-2216485667/6210, IBAN - CZ03 6210 6701 0022 1648 5667 (mBank),SWIFT (BIC) - BREXCZPPXXX.

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky (je obsaženo v "přijetí objednávky", která k Vám bude zaslána obratem po provedení objednávky na našich stránkách)

V případě potřeby můžete uvést jako jméno a adresu majitele účtu (příjemce): Eva Pejřilová, Mokrá 47, 664 04, Mokrá-Horákov, Česká republika

Poté co bude částka připsána na náš účet, provedeme expedici Vaší objednávky na určenou adresu. V případě, že na své zboží pospícháte, pošlete nám na náš e-mail (info@kefija.cz) potvrzení o provedení platby. Je zde možnost zaslání Vašeho zboží dříve - kontaktujte nás.

"chci zaplatit při osobním odběru"

Bohužel z důvodu zavedení EET jsme byli nuceni tuto možnost dočasně z našeho portfolia stáhnout. Omlouváme se za případné komplikace.

V součanosti pro osobní odběry nabízíme pouze platbu bezhotovostním převodem. Expedice bude provedena po přípsání částky na náš účet.  Pokud ale na objednávku pospícháte - informujte nás. Zboží vyexpedujeme na výdejní místo před připsáním částky na náš účet, stačí nám zaslat potvrzení o proběhlé platbě.

"úhrada přes Paypal či kreditní kartou"

Bohužel z důvodu zavedení EET jsme byli nuceni tuto možnost dočasně z našeho portfolia stáhnout. Omlouváme se za případné komplikace.