Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

Vážení zákazníci,

z důvodu snadné a rychlé orientace jsme rozdělili toto menu na dva celky a to:

- způsob a cena dopravy

- způsob úhrady za objednané zboží

Nejedná se o nic složitého, využíváme standardní a všemi používané způsoby.

PROSÍM SROLUJTE TROCHU NÍŽE A V NABÍDKOVÉM MENU NALEZNETE NOVÉ PODMENU - jedno pro podrobné informace o dopravě a druhé o možnostech platby.

V krátkosti k dopravě - zboži je možné si vyzvednout osobně v Brně, Juliánově - na naší kontaktní adrese. Po provedení objednávky pro Vás zboží připravíme a budeme Vás informovat e-mailem. Pokud zboží potřebujete rychle, naváhejte nás přímo kontaktovat telefonicky.

Výrobky k Vám zasíláme v tuto chvíli prostřednictvím České pošty - a to přes produktové řady "Balík Na poštu" a "Balík Do ruky". Dále je potom možnost zaslání zboží přes spediční službu DPD, Slovenskou poštou a nebo přes pobočky společnosti Uloženka.cz.

No a způsoby úhrady? Tak ty jsou ještě jednodušši - v hotovosti na naší kontaktní adrese, bezhotovostním převodem z účtu, přes paypal, nebo na dobírku.

Těšíme se na kontakt s Vámi.

S pozdravy,Váš kefija.cz tým

UPOZORNĚNÍ:

Pro stálé zákazníky, popřípadě v rámci propagace našeho e-shopu, přidělujeme slevu na další nákup (ať již prostřednictvím slevových kupónů, či přidělením permanentní slevy registrovaným zákazníkům). Sleva se vztahuje skoro na všechny výrobky, které máme v nabídce - ale má to své omezení. U některých výrobků si zkrátka nemůžeme dovolit jít s cenou níže, protože již teď je marže velmi nízká.

Jmenovitě, jedná se o následující produkty (informace o nemožnosti uplatnění slevy je umístěno viditelně i u popisu vyjmenovaných produktů):

- Ručně dělaná džezva

- Sada Anděl, menší verze (hrníček a podšálek)

- Sada Anděl, větší verze (hrníček a podšálek)

- na vybrané výrobky v sekcích "Akční výhodné sety" a "Akční nabídka"