Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


O NÁS
O NÁS

Prodejem kávy se zabýváme od roku 2011, kdy se nám podařilo do České republiky dostat první zásilku džezev z Turecka. Tento internetový obchůdek je to pro nás spíše koníčkem než vyloženě prací. Kávu máme rádi, stejně jako čaj - který jsme do našeho internetového obchůdku přidali v roce 2014.

Dovozem zboží z Turecka se zabýváme díky našim častým cestám do regionu, kde spíše než partnery máme kamarády, se kterými vedle trávení volného času i obchodujeme. Obchod nás totiž baví - stejně jako Turky :o). Tureckým zbožím jsme v roce 2011 začali. Díky dovozu džezev se nám začal více a více odhalovat trochu tajuplný kávový svět a tak jsme postupně začali přibírat nové a nové způsoby přípravy kávy a s tím i související nástroje/přistroje na jejich přípravu.

V dnešní době máme v nabídce nejširší paletu džezev, ale i velmi kvalitní nabídku moka konviček, překapávačů či french pressů.

Všechno zboží máme skladem (taky sklad je docela velký a stále jej postupně rozšiřujeme), čímž se snažíme garantovat rychlost expedice a spokojenost zákazníka. Kdo by také chtěl čekat na svoji objednávku zvytečně dlouho. Tak schválně, vyzkoušejte si nás.