Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Klub ochránců zvířat, o.p.s.

Obecně prospěšná společnost Klub ochránců zvířat (KOZ) pomáhá psům, kočkám i jiných zvířatům v nouzi a tato společnost vznikla v roce 2007.

Hlavní náplní KOZ je provádění veterinárních zákroků u bezprizorních zvířat, kterým hrozí euthanasie. Zajišťuje veterinární odbornou péči: ošetření, medikace, operační zákroky, pooperační péče, fyzioterapie atd. Pacienty této společnosti jsou nalezenci, opuštěná zvířata; zvířata, kterých se původní majitelé z nějakého důvodu vzdali; či zvířata z útulků.

V této společnosti pracuje jeden z nás a nás všechny tato práce ovlivňuje. Rádi Vám zde představíme produkty, jejich zakoupením můžete tuto organizaci finančně podpořit. V balíčku od nás Vám kromě produktu zašleme potvrzení o příjmu finančního daru na odpovídající finanční částku.
Následně budeme peníze zasílat na transparentní účet KOZu a to 1 x měsíčně.

Práci KOZ můžete sledovat na www.kozmokra.cz.